Strona główna

Wszystko, co potrzebne do podróży znajdziecie na podziemnym!Choć do otwarcia nowego podziemnego dworca w Krakowie zostały jeszcze prawie dwa tygodnie, już dziś na dworcu panuje olbrzymi ruch. Nie chodzi tu jednak o budowlańców, a o wprowadzających się do lokali najemców.

Łącznie na nowym dworcu zlokalizowano ponad czterdzieści lokali, które zajęły aż 90 procent powierzchni komercyjnej. Mix najemców został tak dobrany, żeby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom podróżnych i wszystkich tych, którzy będą chcieli odwiedzić nowy krakowski dworzec. Znajdziemy na nim restauracje (Wars, 88th Street, Companeros Ale Meksyk!, Point Frappe), piekarnię (Awiteks), cukiernię (Michalscy), lodziarnię (Grycan). Będzie też, gdzie skoczyć na szybką kawę (Coffee Corner, Cafe Club, McCafe) lub mrożony jogurt czy sałatkę owocową (RedBerry). W artykuły spożywcze zaopatrzymy się w Biedronce lub 1 Minute.

W miksie najemców nie mogło zabraknąć również salonów prasowych (Kolporter, Relay) oraz księgarni (Matras), gdyż jak wiadomo gazety i książki to nieodłączny towarzysz każdej podróży. Pamiątki znajdziemy w I♥KRAKÓW. Na dworcu zlokalizowano też sklepy i lokale usługowe związane ze zdrowiem i urodą (Superpharm, Yves Rocher, The Secret Soap Store, Opti Expert czy Manicure Pit Stop), a także z ofertą modową (Marilyn, Gatta) oraz modnymi akcesoriami (Clavier).

To jeszcze nie koniec. Na nowym dworcu pojawi się kantor (Interchange), punkt z e-papierosami (Mild E-papierosy), kwiaciarnia (Sofi Flora), sklep z telefonami komórkowymi i akcesoriami do nich (Teletorium i Senat Komórki), punkt Totolotka oraz miejsce, gdzie między innymi dorobicie klucze, oprawicie dokumenty czy zamówicie wizytówki, bądź kupicie artykuły tytoniowe i akcesoria do nich (Expres Serwis). Na dworcu skorzystacie również z szerokiej oferty Biura Informacji Turystycznej. Z kolei w punkcie MPK kupicie bilety komunikacji miejskiej.

Przyjaciele dworca   
   
   
   
   

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską
ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko