Strona główna

Foto Dworzec – Kraków GłównyZapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do udziału w Konkursie Foto Dworzec, który odbędzie się 8 lutego 2014 o godzinie 10:30 na terenie nowego dworca Kraków Główny.

To jedyna i niepowtarzalna okazja by odwiedzić podziemny dworzec jeszcze przed oficjalnym otwarciem.

Pierwsze 80 osób, które zgłosi swój udział zostanie zaproszonych 8 lutego do Krakowa na wyjątkowy fotograficzny spacer po zamkniętej dla pasażerów przestrzeni nowego dworca.

Dla zwycięzcy przewidujemy drobne nagrody, a 20 najlepszych zdjęć zostanie zaprezentowanych na wystawie inaugurującej otwarcie dworca oraz w galeriach internetowych na stronie Polskich Kolei Państwowych. 

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z REGULAMINEM.

Jeśli akceptują Państwo jego warunki prosimy o przekopiowanie tekstu Oświadczenia, znajdującego się na dole strony, w treść e-maila i wysłanie go razem z imieniem, nazwiskiem oraz telefonem kontaktowym, na adres: foto.dworzec@pkp.pl.

OŚWIADCZENIE


Oświadczam, że:
1. Zapoznałem się z Regulaminem Konkursu i bez zastrzeżeń akceptuję wszystkie jego warunki;
2. Jestem autorem nadesłanych fotografii i posiadam do nich nieograniczone i wyłączne autorskie prawa osobiste i majątkowe
3. Jestem osobą pełnoletnią
4. Nadesłane fotografie nie były publikowane i nagradzane w innych konkursach;
5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)

 

Przyjaciele dworca   
   
   
   
   

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską
ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko