Strona główna

21 marca rozpoczynamy eliminacje do gry miejskiej MISJA DWORZEC!ZBIERZ 3-5 OSOBOWY ZESPÓŁ I WYRUSZ NA RATUNEK PRZYSZŁOŚCI!

O co chodzi?

W Krakowie pojawił się przybysz z przyszłości. Przybywa z 2074 roku – z czasów, w których wiele linii kolejowych zostało zlikwidowanych i zastąpionych autostradami. Niestety, wiecznie zakorkowane drogi  nie spełniają swej funkcji. Niesprawny system komunikacyjny jest coraz większym problemem. Dzięki rozwojowi badań nad czasoprzestrzenią pojawia się szansa na zmianę sytuacji – wystarczy wysłać misję do przeszłości, by ta nie dopuściła do niekorzystnych zmian w systemie komunikacyjnym.
Cel i termin skoku czasoprzestrzennego nie jest przypadkowy. Na początku 2014 roku w Krakowie otwarto nowoczesny dworzec kolejowy. W stolicy Małopolski w tym czasie mieszkał również przyszły inżynier, którego koncepcje, wdrożone w  połowie XXI wieku spowodowały tak drastyczne zmiany komunikacyjne. Odnalezienie go i przekonanie – na przykładzie nowego dworca - że koleje są niezbędnym środkiem transportu w nowoczesnym systemie komunikacji pozwoli na pomyślne zakończenie misji.
Niestety już na samym początku realizacji misji, sprawy potoczyły się niezgodnie z planami...

Tak zaczyna się fabuła gry miejskiej MISJA DWORZEC.
Jeśli chcesz uratować misję z przyszłości zbierz zespół, poznaj szczegóły zabawy i wejdź do gry!

Startujemy już 21 marca!

Przyjaciele dworca   
   
   
   
   

Strona internetowa współfinansowana przez Unię Europejską
ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko